2024 BOYS BASEBALL DISTRICT SCHEDULES
Host PRE DISTRICT SEMIFINALS DISTRICT FINALS
District # 25 Gr Pt North May 23 Gr Pt North / Lakview June 1 Final June 1 at 3 pm
Gr Pt South Lakeview 4:30 pm Lake Shore 10 am
Roseville @ June 1
Gr Pt South 12:30 pm
               
District # 26 De La Salle May 31 Final May 31 at 3 pm
Cousino Woods Tower 1 pm
Warren Mott May 31
@ Cousino 11 am
               
District # 27 Troy Athens May 24 Troy Athens / Ford II June 1 Final June 1 at 2 pm
Ford II @ Ford II 4:30 pm Sterling Hts 10 am
Stevenson June 1
Utica 12 pm
               
District # 28 Lanse Cr North May 24 Lanse Cr North / Dakota June 1 Final June 1 at 3 pm
Dakota @ Dakota 4:30 pm Lanse Creuse 12:30 pm
Chippewa Valley June 1
Fraser 10 am
               
District # 29 P H Northern June 1 Final June 1 at 4 pm
Anchor Bay Romeo 12 pm
Port Huron June 1
@ Anchor Bay 2 pm
               
District # 30 Stoney Creek May 23 Stoney Creek / Rochester Adams June 1 Final June 1 at 4 pm
Lake Orion Rochester Adams 4:30 pm Lake Orion 10 am
Eisenhower June 1
Rochester 1 pm
               
District # 56 South Lake @ May 28 South Lake / Univ Liggett June 1 Final June 1 at 2 pm
Gr Pts Woods Gr Pts Woods Univ Liggett 4:30 pm Harper Woods Chandler Park 10 am
Univ Liggett Detroit East English June 1
Harper Woods 12 pm
               
District # 57 Lincoln @ May 28 Lincoln / Hazel Park June 1 Final June 1 at 3 pm
Hazel Park Hazel Park 4:30 pm Eastpointe 10 am
Center Line June 1
Fitzgerald 12:30 pm
               
District # 58 Macomb Lutheran North May 28 Lutheran North / Lamphere June 1 Final June 1 at 3 pm
Country Day Lamphere 4:30 pm Detroit Country Day 10 am
Pontiac Notre Dame Prep June 1
Cranbrook Kingswood 12:30 pm
               
District # 59 St Clair May 24 St Clair / Armada June 1 Final June 1 at 3 pm
Richmond Armada 4:30 pm Marysville 10 am
Marine City June 1
@ Richmond 12:30 pm
               
District # 91 Detroit Osborn June 1 Final June 1 at 2 pm
Clawson Madison Hts Bishop Foley 10 am
Clintondale June 1
@ Clawson 12 pm
               
District # 92 New Haven June 1 Final June 1 at 3 pm
Algonac @ Algonac 10 am
Almont June 1
Memphis 12:30 pm
               
District # 126 Southfield Christian May 28 Southfield Christian / Parkway Christian June 1 Final June 1 at 3 pm
Parkway Parkway Christian 4:30 pm Madison 10 am
Christian Bloomfield Hills Roeper June 1
Royal Oak Shrine Catholic 12:30 pm