MACOMB AREA CONFERENCE 2022 BOYS FOTBALL WEEKLY SCHEDULES
  WEEK 1   AUGUST 25 SCHEDULE       WEEK 4  SEPT 16 SCHEDULE       WEEK 7  OCT 7 SCHEDULE       Selection Sunday Oct 23  
  Ann Arbor Pioneer @ Anchor Bay       ANCHOR BAY @ CHIPPEWA VALLEY Red     ANCHOR BAY @ STEVENSON Red     5:30 pm on Ball Sports Detroit  
  Chippewa Valley @ Catholic Central       ROMEO @ ESIENHOWER Red     CHIPPEWA VALLEY @ ROMEO Red        
  Brother Rice vs Dakota @ Wayne State       STEVENSON @ DAKOTA Red     ESIENHOWER @ DAKOTA Red        
  Lake Orion @ Eisenhower       GR PT SOUTH @ LANSE CREUSE White     FORD II @ UTICA White        
  Oxford @ Romeo       ROSEVILLE @ FORD II White     LAKEVIEW @ GR PT SOUTH White        
  West Bloomfield vs Stevenson @ Wayne State       UTICA @ LAKEVIEW White     LANSE CREUSE @ ROSEVILLE White        
  Temperance Bedford @ Ford II       LANSE CR NORTH @ WARREN MOTT Blue     FRASER @ LANSE CR NORTH Blue        
  Lakeview @ Woods Tower       PORT HURON @ FRASER Blue     P H NORTHERN @ WARREN MOTT Blue        
  Ferndale @ Lanse Creuse       STERLING HTS @ P H NORTHERN Blue     STERLING HTS @ PORT HURON Blue        
  Dearborn Crestwood @ Roseville       FITZGERALD @ LAKE SHORE Gold     FITZGERALD @ GR PT NORTH Gold        
  Utica @ Rochester       GR PT NORTH @ COUSINO Gold     LAKE SHORE @ EASTPOINTE Gold        
  Troy Athens @ Fraser       WOODS TOWER @ EASTPOINTE Gold     CLINTONDALE @ MARINE CITY Silver        
  Troy @ Lanse Cr North       CLINTONDALE @ ST CLAIR Silver     LAMPHERE @ SOUTH LAKE Silver        
  Lake Shore @ P H Northern       LAMPHERE @ MARYSVILLE Silver     ST CLAIR @ MARYSVILLE Silver        
  Sterling Hts @ Lamphere       MARINE CITY @ SOUTH LAKE Silver     CENTER LINE @ MADISON Bronze        
  Fitzgerald @ Warren Mott       HAZEL PARK @ CENTER LINE Bronze     NEW HAVEN @ CLAWSON Bronze        
  Avondale @ Cousino       LINCOLN @ NEW HAVEN Bronze     LINCOLN @ HAZEL PARK  Bronze        
  Eastpointe @ Madison       MADISON @ CLAWSON Bronze                
  Clintondale @ Gr Pt North               OCT 8 SCHEDULE          
  Almont @ Marysville       WEEK 5  SEPT 23 SCHEDULE       COUSINO @ WOODS TOWER Gold        
  St Clair @ Richmond       CHIPPEWA VALLEY @ DAKOTA Red                
  Imlay City @ Hazel Park       EISENHOWER @ STEVENSON Red     WEEK 8  OCT 14 SCHEDULE          
          ROMEO @ ANCHOR BAY Red     Roseville @ Anchor Bay          
  AUGUST 26 SCHEDULE       FORD II @ LAKEVIEW White     Warren Mott @ Chippewa Valley          
  Armada @ Marine City       LANSE CREUSE @ UTICA White     Dakota @ Ford II          
  South Lake @ Lutheran North       ROSEVILLE @ GR PT SOUTH White     Eisenhower @ Utica          
  Center Line @ Detroit Voyageur       LANSE CR NORTH @ STERLING HTS Blue     Romeo @ Gr Pt South          
  Perry @ Clawson       P H NORTHERN @ PORT HURON Blue     Stevenson @ Fraser          
  Lincoln @ Mt Clemens       WARREN MOTT @ FRASER Blue     Lake Shore @ Lakeview          
  New Haven @ Lutheran Westland       COUSINO @ LAKE SHORE Gold     Lanse Creuse @ Cousino          
  Port Huron vs Gr Rapids Catholic Cent       EASTPOINTE @ FITZGERALD Gold     Woods Tower @ Lanse Cr North          
  play at Michigan Stadium       GR PT NORTH @ WOODS TOWER Gold     Port Huron @ Fitzgerald          
  AUGUST 27 SCHEDULE       CLINTONDALE @ SOUTH LAKE Silver     Eastpointe @ P H Northern          
  Dexter @ Gr Pt South       MARYSVILLE @ MARINE CITY Silver     Gr Pt North @ Sterling Hts          
          ST CLAIR @ LAMPHERE Silver     Madison @ Clintondale          
  WEEK 2  SEPT 1 SCHEDULE       CENTER LINE @ LINCOLN Bronze     Clawson @ Lamphere          
  Anchor Bay @ Gr Pt South       CLAWSON @ HAZEL PARK Bronze     Marine City @ Center Line          
  Chippewa Valley @ Lanse Creuse       NEW HAVEN @ MADISON Bronze     Marysville @ Lincoln          
  Utica @ Dakota               South Lake @ New Haven          
  Ford II @ Eisenhower       WEEK 6  SEPT 30 SCHEDULE       Hazel Park @ St Clair          
  Roseville @ Romeo       ANCHOR BAY @ EISENHOWER Red                
  Lakeview @ Stevenson       DAKOTA @ ROMEO Red     WEEK 9  OCT 21 SCHEDULE          
  Woods Tower @ Fraser       STEVENSON @ CHIPPEWA VALLEY Red     Anchor Bay @ Stoney Creek          
  Lanse Cr North @ Cousino       GR PT SOUTH @ FORD II White     Oxford @ Chippewa Valley          
  Port Huron @ Eastpointe       LAKEVIEW @ LANSE CREUSE White     Detroit Mumford @ Dakota          
  Fitzgerald @ P H Northern       UTICA @ ROSEVILLE White     Eisenhower @ West Bloomfield          
  Sterling Hts @ Lake Shore       FRASER @ P H NORTHERN Blue     Romeo @ Grand Blanc          
  Gr Pt North @ Warren Mott       PORT HURON @ LANSE CR NORTH Blue     Rochester Adams @ Stevenson          
  New Haven @ Clintondale       STERLING HTS @ WARREN MOTT Blue     Ford II @ Troy Athens          
  Lamphere @ Center Line       EASTPOINTE @ COUSINO Gold     Gr Pt South @ Gr Pt North          
  Marine City @ Clawson       LAKE SHORE @ GR PT NORTH Gold     Berkley @ Lakeview          
  Hazel Park @ Marysville       MARINE CITY @ LAMPHERE Silver     Lanse Cr North @ Lanse Creuse          
  South Lake @ Madison       MARYSVILLE @ CLINTONDALE Silver     Roseville @ Harper Woods          
  Lincoln @ St Clair       SOUTH LAKE @ ST CLAIR Silver     Utica @ Farmington          
          HAZEL PARK @ NEW HAVEN Bronze     Fraser @ Troy          
  WEEK 3  SEPT 9 SCHEDULE       MADISON @ LINCOLN Bronze     Marysville @ Port Huron          
  DAKOTA @ ANCHOR BAY Red             P H Northern @ St Clair          
  EISENHOWER @ CHIPPEWA VALLEY Red     OCT 1 SCHEDULE       Cousino @ Sterling Hts          
  STEVENSON @ ROMEO Red     WOODS TOWER @ FITZGERALD Gold     Warren Mott @ Woods Tower          
  GR PT SOUTH @ UTICA White     CLAWSON @ CENTER LINE Bronze     Eastpointe @ Center Line          
  LAKEVIEW @ ROSEVILLE White             Avondale @ Fitzgerald          
  LANSE CREUSE @ FORD II White             Ferndale @ Lake Shore          
  FRASER @ STERLING HTS Blue             Richmond @ Clintondale          
  P H NORTHERN @ LANSE CR NORTH Blue             Lamphere @ Royal Oak          
  WARREN MOTT @ PORT HURON Blue             Marine City @ Durand          
  COUSINO @ FITZGERALD Gold             H Woods Chandler Park @ South Lake          
  EASTPOINTE @ GR PT NORTH Gold             Detroit Pershing @ Clawson          
  LAKE SHORE @ WOODS TOWER Gold             Detroit Univ Prep @ Hazel Park          
  CLINTONDALE @ LAMPHERE Silver             Lincoln @ Michigan Collegiate          
  MARYSVILLE @ SOUTH LAKE Silver             Madison @ Potterville          
  ST CLAIR @ MARINE CITY Silver             Gr Pt Woods Univ Liggett @ New Haven          
  CENTER LINE @ NEW HAVEN Bronze                        
  CLAWSON @ LINCOLN Bronze                        
  MADISON @ HAZEL PARK Bronze